Corozanu Romica Consilier Independent

marți, 26 iunie 2012


Sunt uitat aici de pe vremea lui Ceauşescu, dar nu este vina mea, ci a cetăţenilor care m-au votat”

pentru mai multe detalii click aici!









Publicat de Unknown la 07:56
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postare comentarii (Atom)

Despre mine

Unknown
Vizualizați profilul meu complet

Arhivă blog

  • ▼  2012 (30)
    • ►  octombrie (2)
    • ►  septembrie (4)
    • ►  august (9)
    • ►  iulie (9)
    • ▼  iunie (6)
      • Rundă intermediară la Cupa Sanorom
      • Cupa Sanorom editia 3 - stiri
      • Febra creatiei
      • Sunt uitat aici de pe vremea lui Ceauşescu, dar ...
      • http://www.ziaruldevrancea.ro/politica/80397-usl...
Tema Simplu. Un produs Blogger.